loader image

Nyitott Pozíciók

Vezető Fejlesztőt Keresünk

Az Ecommsolvers Kft. csapatának bővítéséhez most vezető fejlesztőt keres e-kereskedelmi megoldások fejlesztésére, kifejezetten magyar ügyfelek számára. Elsősorban Magento 2 projektekre, de vannak Wordpress és néhány Laravel fejlesztésünk is. Fiatalos fejlesztőcsapat tagja lehetsz, ahol mindenki remote dolgozik.

FELADATOK

  • Rendszeres riportolás a vezetőségnek.

  • Folyamatos kapcsolattartás a CTO-val.

  • Aktív részvétel fejlesztési stratégia kidolgozásában és a kapcsolódó technológiák kiválasztásában, bevezetésében.

  • Folyamatok és módszertanok kialakítása belső és külső fejlesztések felügyeletére.

  • Ügyfelekkel való együttműködés.

  • A fejlesztői csapatok munkájának irányítása, fejlesztési projektek koordinálása.

  • Kollégák képzésének megszervezésében való részvétel.

SZÜKSÉGES

  • Magas szintű szakmai, technológiai tudás főként az alábbiak terén:

    • Magento 2 fejlesztési tapasztalat
    • REST/SOAP API integrációk
    • Fizetési kapuk integrációja
    • Continuous integration/continuous deployment tapasztalat
    • Átfogó projekt módszertani ismeretek (agilis módszerek)
    • Széleskörű technológiai ismeretek

  • Rendszerszemlélet, stratégiai látásmód.

  • Proaktivitás, kezdeményező készség.

  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség.

  • Angol nyelvtudás.

ELŐNYT JELENT

  • Magyarországi tartózkodási hely
  • Kecskemét és környéke

  • Wordpress fejlesztési tapasztalat

  • Laravel fejlesztési tapasztalat

  • Frontend ismeretek

  • Docker ismerete

  • Linux felhasználói ismeretek

BÉREZÉS

Megegyezés szerint a tapasztalattól függően.

Írj egy e-mailt a [email protected]-ra amibe vagy csatolj CV-t vagy küldj referenciákat és motivációs levelet.

TOVÁBBI POZÍCIÓK